z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/03/27 ساعت 07:51 توسط بابائی
بیت العدل و بهائیان

[http://www.aparat.com/v/Y39Uj]

 

      حمایت سرویس اطلاعاتی غرب و اسرائیل در صدد گسترش دامنه فعالیت بهائیان بخصوص در کشورهای اسلامی هستند تا زمینه سازی طرح خاور میانه ی بزرگ را با عنوان صلح اصغر نموده و وعده رهبرشان را که تسلط شیطان بزرگ بر سراسر جهان بود تحقق بخشد. از این روست که در صدر نقشه پنج ساله بیت العدل می خوانیم در تعالیم بهائی اعلام می دارد که دست پروردگار برای ایالات متحده آمریکا سرنوشتی روحانی مقرر فرموده تا بکوشد جهان را طرح و سامانی نو در اندازند.

      درآثار بهائی آمده است که ایالات متحده از ممر گرفتاری ها که آن را مطهرخواهند ساخت تحول و تکامل یافته بصورت سرزمینی با ویژگی امتیاز و رهبری روحانی در خواهد آمد. پرچمدار عدالت و وحدت در میان همه ملل جهان و خدمتگزار پرتوان در راه صلح، پایدار و جاودان خواهند شد.

     در نقشه پنج ساله بیت العدل از بهائیان می خواهد به موازات آمریکا در تمام مراحل پی در پی نقشه الهی که همانا طرح عظیم حضرت عبد البهاء برای تسهیل روحانی کره زمین است مساعدت نمایند. طرح مذکور با بهره گیری از روش های تبلیغی موجبات جذب افرادی در آمریکای لاتین، آمریکا، آسیا و هند شده، ولی هدف مهم کشورهای اسلامی و بخصوص با توجه به جایگاه ویژه ایران در منطقه و نقش بارز آن در جهان اسلام و مقابله اش با استکبار جهانی می باشد.

      بیت العدل تلاش می کند از بهائیان متعصّب و تقریباً پرتعداد درکشور استفاده کرده با ایجاد روحیه جسارت، بهائیانی را که تا چند سال پیش در لاک خود بودند تبدیل به سربازان جبهه تبلیغ در رسیدن به هدف استیلای آمریکا نماید از این رو بیت العدل در پیام 26 نوامبر2003 در اقدامی غیر متعارف درکسوت یک گروه اپوزیسیون تمام عیار ظاهر شده تلاش می کند تا آحاد بهائیان را در مقابل نظام قرار دهد.

      در بخش هائی از پیام آمده حال پس از گذشت قریب بیست و پنج سال باید دید که اکثر مردم ایران به چه سان از تحقق وعده های انقلاب سخن می گویند. امروز فریاد نارضایتی و خشم جوانان و اعتراض علیه شیوع فساد، دسیسه های سیاسی، سوء رفتار با زنان و سرکوب کردن اندیشه و اندیشمندان و عدم رعایت حقوق بشر از هرگوشه ایران بگوش می رسد.

      شایان تأمل است که استناد به مرجعیت قرآن مجید برای مجری سیاست هائی که به چنین اوضاعی انجام می دهد چه تاثیری بر اخلاق و روحیه ملّت دارد. بزرگترین اشتباهی که طبقات حاکمه می توانند مرتکب شوند این است که تصور کنند با قدرتی که برای خود غصب کرده اند می توانند سدّ و مانعی برای قوای مستمند تغییر و تحولات تاریخی باشد.

      پس از استماع پیام،  بسیاری از بهائیان ایران آن را نقطه عطفی در زندگی خود دانسته بطوری که در ابلاغیه هیئت جوانان چنین آمده است: حال بر ماست که صدای بیت العدل اعظم را لبیک گوئیم و هر یک سعی کنیم جمیع استعداهای خود را در جهت ایفای وظیفه ای که دست تقدیر الهی برایمان مقرر نموده بخواهیم. پس از آن بود که طرح پانل احیای ایران با هدف تغییر جکومت از طریق کودتای خزنده و تغییر ساختار حکومت اسلامی با جذب ده درصد مردم ایران و بهائی کردن آنها و خیال خام تحقق هدف نقشه وعده یدخلون فی دین الله افواجاً و استقرار ملکوت ابهی بصورت جدی در دستورکار تشکیلات بهائیت ایران قرار گرفت.

 

     از زمان صدور طرح بهائی کردن مردم مسلمان ایران تا کنون نُه سال می گذرد و ما شاهد تبلیغ وسیع بهائیت از طریق چاپ مجله، سایت های اینترنتی و تلویزیون  های خارج ازکشور هستیم. گرچه جوانان شیعه ایران براحتی دست از ایمانشان برنمی دارند اما با توجه به خطر طرح مذکور، وظیفه تک تک مرزبانان عقیده شیعی را در این زمینه چند برابر می کند.موضوع : فیلم ,  حقیقت بهائیت ,