z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/04/1 ساعت 07:02 توسط بابائی
دکترحسن رحیم پور ازغدی در جمع دانشجویان دانشگاه درتهران

[http://www.aparat.com/v/3UWw0]

 

     سرویس های جاسوسی خارجی در ایران  آن موقع که ایران دست انگلیسی ها بود ازبابی ها و بهائی ها به شدت حمایت می کنند اوائل بیشترروسها، بعد کم کم انگلیسی ها به صحنه می آیند. روسیه تزاری که شمال ایران را اشغال کرده اولتیماتوم می دهد به دولت و علما ی اسلام درایران و می گوید اگربه این دو برادر معنوی کمترین صدمه یا تهدیدی متوجه شود با ما طرف هستید ارتباط با سرویس های جاسوسی و نقش سیاست خارجی تو این مسائل این مال صد و پنجاه سال قبل است بعد از مدتی علما فشار می آورند که آنها تبعید شوند به عراق که تحت حکومت عثمانی بود حکومت عثمانی هم می فهمد این ها ادعای کفر آمیز دارند بیرونشان می کنند.

   این دوتا برادر دو تا فرقه درست می کنند هر دوی آنها هم همدیگر را تکفیر می کنند لذا بابیت می شه سه دسته بابی ها، ازلی ها و بهائی ها که الان بیشتر بهائی ها هستند اما اینکه این ها الان چطور در اختیار سرویس های جاسوسی هستند بحث اینکه من با حضرت مهدی ارتباط  دارم  من معنوی هستم تصوف از اینجا شروع شد بعد گفت من پیامبر هستم بعد گفت من خدا چرا نباشم حالا که یک عده دور ماجمع می شوند پسر این آدم به دعوت انگلیسی ها به اروپا می رود انگلیسی ها می گویند این عجب چیز  خوبی هست یک عده هم که مریدشان شدند با انگلیسیها بعد با آمریبکائی ها بعد با صهیونیست ها کاملاً متصل شدند الان حدود صد سال هست با سروسی های انگلیس و آمریکا و اسرائیل وصل هستند قبله آنها و قبر رهبر آنها در اسرائیل هست حکومت انگلیس لقب سِر، که بالاترین لقب دولتی انگلیس هست لقب سِر داد به آنها بزرگترین نشان دولتی انگلیس بعد هم که رهبری شان شد بیت العدل و گروهی.

      جزء ارکان فرماسونری ایران، جزء ارکان ساواک و رژیم قبل از انقلاب اول آنها بهائی بودند شما اگر خیلی از مقامات رژیم قبل شکنجه گرای ساواک از هویدا نخست وزیر تا خیلی ها را ببینید که اینها را آمریکا و انگلیس ساختند و آوردند گذاشتند سر کار تا می رود به ادعای خدائی دو سه تا عبارت را من شرحش بدهم روز تولدش جائی نوشته چه خوش صبحی بود صبحی که در آن زاده شد من لم یلد ولم یولد.

     اگرلم یلد ولم یولد است چطور زاده شد؟ یعنی می خواهد ادعای خدائی بکند در دعای بهائی ها هست ببینید حماقت و خرافت را. خدایا تو را بحق ریش جنبانت قسم اشاره به همین ایشان است ریش جنبان داشته بعد هم اعلام کرد شریعت اسلام را من نقض کردم احکام قرآن را نقض کردم قرآن تمام شد مثل انجیل و اینها کتاب مقدس دوران پیامبری پیامبر اسلام تمام شد من اعلام می کنم همه ادیان حق هستند دیگر حق و باطلی نداریم همان اباحه گری و نسبی گرائی و شکاکیت. این مسئله عرفانی و انگلیسی شان را خیلی خوششان می آید همیشه این تفکر را تقویت می کند.

      گفت بعد از پیامبر اسلام (ص) که می گفتند خاتم الانبیا، خاتم الانبیا نیست باب آمد بعد هم بهاء آمد فعلاً تا هزار سال دیگر کسی نمی آید یعنی خبر داده باشم تا دکان خودش تعطیل نشود این وضع آنها و احکامشان هم که به جای وضو اگر خسته اید وضو نگیرید فقط بگوئید بسم الله الاطهر و مشغول نماز شوید نماز چند رکعت است فقط یک نماز 9 رکعتی که عبارت خاصی در آن هست ماه 19 روز است بنابراین 19 روز روزه می گیرید هر کس که خواست.

      حجشان چیست؟ حج زیارت خانه علی محمد باب که در آن جا به دنیا آمد یک حج دیگر هم داریم یک کعبه دیگر هم داریم خانه ای که حسینعلی بهاء در عراق مدتی در آن زندگی می کرد احکام حج نداریم با زن بابا ازدواج نکنید ولی با دختر و خواهرتان می شود ازدواج کرد نجس و پاکی هم نداریم همه چیز پاک است این ها بعضی از احکام شریعتی است که اینها درست کردند بعضی از احکامشان را کم کم مخفی کردند حالا صریحاً بخشی از آن را نمی گویند یا تغییراتی دادند و عمدتاً هم در غرب حمایت می شوند.

     اینها نه دین هستند نه مذهب هستند یک مشت خرافه به اسم معنویت در جهت منافع استعمار و پیروانشان یک عده قربانی آنها هستند باید آگاه شوند ولی رهبرانشان آدمهای فاسقی اند همین الان یک آمار و گزارش هائی هست من چند بار شنیدم نمی دانم چقدر دقیق هست  که در دانشگاه ها  و خوابگاه های دانشجوئی بین بچه های  حتی اهل مطالعه و میل معنوی دارند بین اینها تبلیغ می کنند حالا نمی خواهم بگویم بهائیت یا قادیانی ولی جریان هائی اینجوری زیر پوشش تصوف عرفان، معنویت جریان هائی درست می کنند که یکی از این هفت یا هشت شاخصه را دارد من خواهش می کنم شما هم نسبت به این مسئله عرفان های انحرافی، معنویت های انحرافی  بشدت حساس باشید ما همانطور که یک خطر بزرگ نفی عرفان و معنویت است.

     کسانی که می گویند عرفان چیست معنویت چیست همه اش چرت هست فقط تکنولوژی دمکراسی، آزادی اینها مهم هست مدرک شغل، این ها خطرناکند این جریان هم جریان خطرناکی هست برادران و خواهران شما فکر نکنید که من دیدم بچه هائی که بچه مسلمان اهل مطالعه که بازی خوردند در این قضایا ملاک ما برای معنویت عرفانیه نباید ضد شریعت اسلام و ضد معارف اسلام باشد و نباید ضد عقل باشد نباید خرافی باشد نباید ظلم را توجیه کند.

    ارزشهای اسلامی عقائد و احکام اسلامی را مد نظر داشته باشید هر عرفان و معنویتی که با اینها نمی سازد حتماً بزنید به دیوار ممکنه شروعش هم سریعاً اینطوری نباشد اول خیلی ملایم شروع می کنند تا یک مدتی بعد که کامل طرف جذب شد ایمان آورد به او و اعتماد کرد آن وقت می بینید توی آن چه چیزهائی در می آید من هم خواهش می کنم این مطالعاتی راجع به مسائل معنویت اسلامی دوستان داشته باشند سیر مطالعاتی در این موارد هست اگر خواستید و هم حساس باشید در این مورد. 

     حساس نبودن یا ناآگاهی بعضی از افراد خصوصاً دانشجویان به این مسئله باعث فریب آنها شده و تجربه تلخ و غیر قابل جبران را برای آنها فراهم کرده است. لهذا مطالعاتی در باره مسائل معنوی و عرفانی برای همه مردم مخصوصاً دانشجویان لازم و ضروری می باشد.موضوع : فیلم ,  حقیقت بهائیت ,