تبلیغات
بهائیت شناسی - احکام بهائیت - 8 z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/09/13 ساعت 08:33 توسط بابائی

                             

                                                          نماز جماعت ممنوع!                                    

 

     به عقیده بهائیان حسینعلی نوری پیامبر قرن نوزدهم میلادی از طرف خدا فرستاده شده تا احکامی در خور این قرن و قرن های بعد بیاورد. اما کتاب اقدس که از ساخته های حسینعلی مازندرانی است، احکامی بس غریب در آن بیان کرده که شنیدن آن باعث تعجب هر انسان عاقلی می شود.


     وی در کتاب اقدس صفحه 5 سطر 8 می نویسد: « کتب علیکم الصلاة فرادی، قد رفع علیکم حکم الجماعة الّا فی صلاة المیّت ». یعنی نماز به صورت فرادی بر شما نوشنه شده و حکم نماز جماعت از شما برداشته شده است مگر در نماز میّت!


    در حالی که نماز جماعت از مهمترین مستحبات و از بزرگترین شعائر اسلامی است و در روایات اهلبیت علیهم السلام روی آن تأکید فراوان شده است مخصوصاً برای همسایه مسجد یا کسی که صدای اذان مسجد را می شنود بیشتر سفارش شده و در حدیثی آمده است که اگر یک نفر به امام جماعت اقتدا کند هر رکعت آن ثواب 150 نماز دارد و اگر دو نفر اقتدا کند هر رکعت ثواب 600 نماز و هر قدر عدد نماز گزاران بیشتر شود ثواب نمازشان بیشتر خواهد شد و اگر عدد آنان از ده نفر بگذرد در صورتی که تمام آسمانها کاغذ و دریاها مرکب و درخت ها قلم و ملائکه و انس و جن نویسنده شوند، نمی توانند ثواب یک رکعت آن را بنویسند.


      شریعت مقدسه اسلام آن قدر به جماعت اهمیت می دهد که رسول اعظم حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم بعد از هجرت به مدینه اولین کاری که برای مردم مسلمان انجام داد ساخت مسجد بود. علاوه بر اینکه پیامبر خدا احکام الهی را در مسجد بر مردم بیان می فرمودند. اما معلوم نیست چرا در فرقه گمراه بهائیت تجمع و اجتماع حرام شده حتی نماز جماعت که رمز وحدت زندگان در عبادت خداست باید تعطیل شود و بهائیان تنها بر سر مردگان خود به وحدت برسند و نماز جماعت داشته باشند؟

 

برای دیدن دو نسخه از کتاب اقدس روی ادامه مطلب کلیک کنید.


مشخصات کتاب اقدس حسینعلی نوری (بهاءالله)


http://upir.ir/sh94/Baha9/1-2-_0df7f.jpg

.png

صفحه 5 سطر 8

http://upir.ir/sh94/Baha9/Untitled_a601b.jpg

نسخه دیگر صفحه 12 سطر 5

http://upir.ir/sh94/Baha9/12.jpg


موضوع : احکام بهائیّت ,