z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/10/30 ساعت 09:03 توسط بابائی
خانم رستگاری از تشکیلات بهائیت می گوید.

[http://www.aparat.com/v/GFBZz]


                                   بسم الله الرحمن الرحیم


   الحمدلله رب العالمین الصلاة والسلام علی خیرخلقه اجمعین محمد وآله الطیبین الطاهرین واللعنة علی اعدائهم اجمعین من الاولین والآخرین الی قیام یوم الدین.       سپاس خدائی را که باز توفیق بیان و نهان هادی این بندگان گشت... و قلوب همه را مزین به یکتا پرستی نمود و با سلام و درود بی کران برپیشگاه مقدس حضرت صاحب الزمان حجة بن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف و همچنین نائب برحقش مقام معظم رهبری حضرت آیة الله خامنه ای دامت برکاته.


    تقدیر و سپاس فراوان از دولتمردان خدمتگذار هوشمند کشورمان که با تشکیل چنین مجلسی فرصت تقدیم این عریضه را به ما عنایت کردند.


     ما با این هدایت عظمی و این عرفان کبری امروز می توانیم فریاد برآورده وآنچه در نهان داریم بیان کرده و به استماع دوست و دشمن رسانیم و به دنیا بگوئیم آن زمان که در توحید گاه شیطانی بسر می بردیم آن زمان که درخواستگاه پائین چون موجوداتی عاری از عقل و اراده بودیم وآنگاه که از حیثیتمان دست غاصبانی بدور از انسانیت بود و آنگاه که حریم مخصوص نا معلوم و جایگاه ترقی و تعالیم مجهول چه بودیم و اکنون چه هستیم که براحتی سر به کرسی در مقابل ناحق گویان حق کش انداخته بودیم و نا بخردانه مجبور به تبلیغ کورکورانه از سران تشکیلات گشته بودیم و بدون تحری حقیقت و تفحص و تحقیق بهائی شده بودیم.


     ما ننگ اینها را از پدران خویش به ارث برده بودیم امروز آگاهانه به یقین رسیده ایم که بهائیت سراب محو بوده و در جهان همانند دیگراحزاب فریفته به دنیا که با صفای پاک دیگران ما را فدای فتنه جوئی ها و جاه طلبی های خویش کرده بودند به یقین رسیده ایم که بهائیت سیاستی پهن شده از سوی سیاست مداران صهیونیستی بود و امروز هم به حمایت از آمریکا و اسرائیل غاصب تشکیلات آن اداره می شود.


      به یقین رسیده ایم که باب و بهاء، عباس و شوقی، نوکران خود فروخته استعمار بودند که به دستورآنان چوپانی اغنامی چشم وگوش بسته را در قبضه داشتند. و خرسندیم که از دوگانه پرستی و بت پرستی رها شده و به پرستش خدای واحد متوسل شده ایم.


    خدا را سپاسگزاریم که ما را ازآن نقمت و نکبت نجات داده و لایق نعمت و نهضت خود نمود. ما از ظلمت به نورآمده ایم و فتنه اطاعت از شیادان روزگار و بجای پرستش از جانیان زمانه با توسل جستن به بزرگوارانی چون ائمه اطهارعلیهم السلام و با لطف و عنایت خالصانه  منجی عالم مصلح واقعی مجری عدل و داد مهدی موعود حضرت حجة بن الحسن العسکری علیه السلام وارسته و عارف گشته ایم.


و این رستگاری و فلاح مبارک را بر مسلمین تبریک می گوئیم و به خود آمدیم و از جرگه اغنام در آمده و مصداق آیه مبارکه فتبارک الله احسن الخالقین گشته ایم. ما طلب کردیم و خوانده شدیم... ما بازگشتیم و دیدیم که خداوند از حضرت آدم تا پیامبراکرم صلوات الله علیه آخرین پیام آور الهی به آن مبعوث شده بود ما مسلمان شدیم و در برابر بدخواهان و دشمنان دین و مذهب خواهیم ایستاد، با عزمی راسخ و مطلوب درحفظ ایران خواهیم کوشید. بازگشت ما به انسانیت و غیرت و شرافت بود بازگشت ما پروازی از هستی به اوج و معراجی به معرفت بود.


    حضورگرامی حضار محترم صمیمانه خیر مقدم عرض می کنم و به نمایندگی از طرف دوستان مسلمان، از تشریف فرمائی مسئولین گرانقدر و روحانیون عظام سپاسگزارم که بر ما منت گذاشته، برای فهمیدن درد دل ما حضور بهم رساندند.


     بنده فاطمه صغری رستگاری عضو حقیری از اعضای مستبصرشدگان به اسلام عزیز هستم که قریب به 25 سال از عمرگرانبهای خود را در بهائیت تلف کردم و در خواب غفلت بسر بردم. و حدوداً از 3 سال پیش قرآن این کتاب دین مقدس را شناختم و به آن ایمان آوردم، نه دین ظاهری که بهائیان به آن اذعان دارند. بلکه به آخرین فرستاده الهی... و به آخرین بودن دیانت بشریت اسلام آوردم و براساس اقدامات این هدایت عظمی را بعینه تجسم نمودم و خوشبختانه همسرم نیز عاشقانه این دعوت را پذیرفت و با این حقیر همراه شد.


     اما به دستورتشکیلات پوچ بهائی از طرف خانواده ها طرد عاطفی شدیم... اما آنها آخرین تلاش خود را نمودند و برای ایجاد اختلاف و تفرقه در میان من و همسرم نهایت سعی خود را نمودند و اگرچه ضربات روحی و روانی مختصری که گذری و دنیوی بود برای مدت زمان کوتاهی توانستند فریب نمایند، اما در نتیجه آنکه خود هادی ما بود، حافظ و حامی ما نیزگشت و جز خفت و خواری نصیب آنها نشد. و امروز من با توکل به خدا خود را مسؤل می بینم که خلاصه اطلاعات ناچیزی را که سال ها درگیرش بودم از طریقی به اطلاع دست نشانده های بهائی برسانم. آنها آسوده نمی نشینند و برای به دامن انداختن ما بهر وسیله ای متمسک می شوند سکوت ننموده... امر به معروف یکی از عمده ترین وظائف ماست و ما به حکم همین وظیفه کتابی در دست چاپ دارم که احکام و مبانی بهائیت را زیر سؤال برده و به نقد این فرقه پرداخته است.


    البته این جانب بسیارکوچکتر ازآن هستم که امر به معروف و نهی از منکر نمایم اما اشتیاقم برآن بود که روشن ضمیرانی از این فرقه را بدان چه خود به آنها رسیدم انشاءالله نائل نمایم. و از طرفی این آگاهی را برذائقه این افراد بنشانم. از این رو از شما حضار گرامی میهمانان بیدار دل خواهشمندم تا با تهیه این کتاب و ارائه نظرات و پیشنهادات و انتقادات خویش مرا درخلق آثار بهتر راهنمائی نمائید و از مسلمانانی که در اینجا حضور دارند تقاضا دارم که در جهت تقویت بنیه ایمانی و در جهت ارتقای دانش و معارف اسلامی دستگیر و همراه ما باشند...


    ما جامعه کوچک تازه مسلمان محتاج مساعدت و یاری بزرگواران و سروران گرامی هستیم. ما که سال ها در بند محصور مرامی پوچ بوده ایم و امروز شکوفائی معنوی و تعالی و رشد روحانیت خویش را بدون استعانت شما صاحبان علم و معرفت صرف نخواهیم کرد.


     از شما مسؤلین محترم  نیز مجدداً صمیمانه تشکرمی کنم که به فکر ما بودید و برپائی این محفل أنس با زحمات فراوان تقبل نمودید. من عضوکوچک جامعه از شما تقاضا دارم که برای ارتباطات بیشتر ما مسؤلین کشور با روحانیون محترم و ایجاد ارتباط محبت و ارادت بیشتر در بین اعضای این اجتماع و در جهت حل مشکلات ما هر از چندی این مجالس را برپا نموده و بر ما منت نهید.


    ما امروز با تکیه بر سلاح قرآن و حجیت ولایت فقیه خوشحالیم که مزین به نام مسلم گشتیم و زیر پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران هستیم و تا جان در بدن داریم در راه اسلام عزیز گام برداشته طرفدار ولایت فقیه خواهیم بود.


   با درود بی کران به محضر پاک بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رضوان الله علیه که اسلام را درایران زندگی بخشید و نام ایران را درجهان سربلند و پیروز نمود. از خداوند متعال خواهانیم که رهبر کبیرمان را تا ظهور واقعی منجی عالم مستدام و پاینده دارد. و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته.موضوع : فیلم ,  مستبصرین ,