z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/11/4 ساعت 09:35 توسط بابائی

                                 

                                       پیامبری بنام حسینعلی!

 

    حسینعلی نوری در جای جای کتابش خود را فرستاده خدای متعال می پندارد و بطور صریح ادعای نبوت می کند. وی در کتاب اقتدارات صفحه 54 سطر 1 می نویسد:« قد بعثنی الله و ارسلنی الیکم بایات بینات و اصدق ما بین ایدیکم من کتب الله و صحائفه و ما نزل فی البیان....» یعنی خدا مرا مبعوث کرده و با آیات بینات به سوی شما فرستاده است!


    باید از حسینعلی پرسید که آیات بینات و معجزات شما چیه؟ با چه چیز مردم شما را باور کردند؟ آیا معجزه ای به مردم نشان داده ای؟ بهائیان منطق اعجاز را بعنوان نشانه پیامبری ندانسته و در آن تردید ایجاد می کنند، آنها راه شناخت انبیاء را چهار چیز می دانند که اگر یک مدّعی نبوّت آنها را دارا باشد، پس او پیامبر است و اگر نداشته باشد پیامبر نیست!.


     آن چهار چیز عبارتند از: ادّعا، کتاب، استقامت و نفوذ. این را دلیل تقریر می دانند و قائلند هر کس این چهار صفت را داشته باشد، از جانب خدا فرستاده شده و پیامبر می باشد و هر کس این صفات چهارگانه را نداشته باشد او نبی نیست و یک فرد دروغگو می باشد! لهذا آنها معجزه را بعنوان نشانه پیامبری قبول ندارند. و از حسینعلی بهاء باید پرسید که معجزه تو کتاب است؟ و اگر چنین است، کدام کتاب معجزه است؟ آیا ایقان معجزه است که در اثبات دعاوی علی محمد شیرازی نوشته ای؟ یا کتاب اقدس معجزه است که پر از احکام غلط و اشتباه که با هیچ معیاری قابل مقایسه نیست.


      خلاصه عرض می کنیم که خداوند متعال انبیاء و پیامبرانی که برای هدایت بشر فرستاده است، همه آنها صاحب کتاب نبودند؛ بلکه تعداد کمی از آنها آورنده کتاب بودند. هر نبی و پیامبری که رسول هم بود صاحب کتاب بود و تنها یک کتاب داشت نه کتابهای متعدد. در حالی که پیامبر قرن اتم (بقول بهائیان) نه یک کتاب بلکه بیش از چهل کتاب برای پیروانش بیادگار گذاست و بخش عظیمی از نوشته های خویش را نیز از بین برده است.


برای دیدن کتاب اقتدارات  و کتاب اقدس روی ادامه مطلب کلیک کنید


مشخصات کتاب اقتدارات حسینعلی بهاء

http://upir.ir/951/Baha9/%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA_369ac.jpg

صفحه 54 سطر 1


http://upir.ir/951/Baha9/54.jpg

موضوع : ادعاهای بهاءالله ,