تبلیغات
بهائیت شناسی - احکام بهائیت - 20 z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1393/03/22 ساعت 07:30 توسط بابائی

                             

                                               همه چیز پاک است!

 

     میرزا حسینعلی مازندرانی از جمله احکامی که برای پیروان گمراهش به ارمغان آورده است، حکم طهارت همه چیز است. یعنی هیچ چیز نجسی در آئین بهائی وجود ندارد. وی تنها مدعی پیامبری است که می گوید: هر چه که در این دنیا وجود دارد، پاک می باشد.

 

     حسینعلی بهاء در کتاب اقدس صفحه 22 سطر 11 می گوید: «و کذلک رفع الله حکم دون الطهارة عن کلّ الاشیاء و عن ملل أخری موهبة من الله إنه لهو الغفور الکریم قد انغمست الأشیاء فی بحر الطهارة فی اول الرضوان إذ تجلینا علی من فی الإمکان بأسمائنا الحسنی و صفاتنا العلیا هذا من فضلی الذی أحاط العالمین».


    یعنی خداوند حکم نجاست را از کل اشیاء و از ملل دیگر برطرف نمود بخاطر موهبتی که از جانب اوست. قطعا او آمرزنده و کری است. اشیاء در دریای پاکی از اول عید رضوان ابتدای ادعی حسینعلی بهاء غوطه ور شدند. بدلیل اینکه ما حسینعلی بهاء بر هر چه در عالم امکان وجود دارد با اسماء حسنی و صفات علیاء خود تجلی نمودیم! پس مطابق این حکم، هیچ چیز در نزد بهائیان نجس نمی باشد!


    خیلی عجیب است از این فرقه ضاله که پیرو چنین کسی هستند که قائل است: همه چیز پاک است حتی قذورات انسان و بول و منی و ...در حالی که دین مبین اسلام آنچه را که طبیعت بشر از آن نفرت دارد، خداوند متعال آن را نجس اعلام کرد تا از آن پرهیز نموده و دوری نمایند. و نسبت به آنچه که نمی دانند، حکم به طهارت نموده است.


     در شریعت مقدسه اسلام این اصل پایه ریزی شده است که: « كُلُّ شَیْ‌ءٍ نَظِیفٌ حَتَّى تَعْلَمَ أَنَّهُ قَذِرٌ فَإِذَا عَلِمْتَ فَقَدْ قَذِرَ وَ مَا لَمْ تَعْلَمْ فَلَیْسَ عَلَیْك». یعنی همه اشیاء به طهارت واقعیه طاهرند و این طهارت مستمر است در ظاهر تا علم به خلاف پیدا کنی. یا « کلُّ شَیءٍ لَک طاهِرٌ حَتّی تَعْلَمَ أَنَّهُ قَذِرٌ، فَتَدَعَهُ بِعَینِهِ» هر چیزی برای تو پاک است، تا آنگاه که بدانی و یقین یابی که نجس است و در آن حال از آن چیز اجتناب کنی. بنابر این هر چیزی که حکم آن را نمی دانی پاک است یا نه؟ حکم به طهارت آن می شود، مگر اینکه بدانی آن چیز نجس می باشد. طبق این اصل آن نجاساتی که مراجع عظام تقلید در رساله های عملیه نوشته اند، نجس می باشد. و در غیر آن موارد، حکم به طهارت و پاکی آن چیز می کنیم.


     اما حسینعلی نوری معروف به بهاءالله طبق آنچه که شیطان بر وی القاء کرد، قائل است: چیز نجسی در این دنیا وجود ندارد و همه چیز پاک است. پس بنابر این طبق گفته حسینعلی بهاء اگر کسی یک فرد بهائی را مهمان کرد، با آن چیزها از او پذیرائی کند.

 

برای دیدن دو نسخه از کتاب اقدس روی ادامه مطلب کلیک کنید.


مشخصات کتاب اقدس حسینعلی نوری (بهاءالله)

http://upir.ir/951/Baha9/1-2-_abf80.jpg

http://upir.ir/951/Baha9/2-2-_9d60f.jpg

صفحه 22 سطر 11

http://upir.ir/951/Baha9/22.jpg

نسخه دیگر صفحه 72 سطر 9

http://upir.ir/951/Baha9/72.jpg

صفحه 73 سطر 1


http://upir.ir/951/Baha9/73_bce38.jpg
موضوع : احکام بهائیّت ,