تبلیغات
بهائیت شناسی - مستبصرین بهائی در ماه عسل - 1 z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/02/6 ساعت 11:10 توسط بابائی
ایمان شجاعی از خاطراتش می گوید.

[http://www.aparat.com/v/TLbth]

     مجری تلویزیون: چه شد که شما از بهائیت، دین خود ساخته انگلیسی ها جدا شدید و  طرف اسلام آمدید و مذهب شیعه را انتخاب کردید؟

     ایمان شجاعی : بسم الله الرحمن الرحیم. سلام می کنم به بینندگان خوب در ماه خدا، من زاده بهائیت بودم و علت اینکه من آمدم طرف اسلام چون در بهائیت یک سری احکام و عقائدی است که باعث شد یک سری سؤالات و شبهات برایم ایجاد شود مثلاً اگر کسی از فرقه بهائیت بیرون بیاید دیگه روز خوش نمی بیند، بزمین می خورد، دیگر نمی تواند هیچ کاری بکند و جائی  نخواهد داشت. اینها همه خرافات بود من رفتم دنبال جواب، وقتی به قرآن مراجعه کردم دیدم که خدای متعال می فرماید اسلام کاملترین دین و حضرت محمد (ص) آخرین پیامبر بشریت است و دعوت به دین دیگه ای نبوده و بشارت بدین دیگه ای هم نبوده، رفتم تحقیق کردم و به لطف خدا مسلمان شدم و مذهب شیعه را انتخاب کردم اما پدر و مادرم هنوز بهائی هستند.

مجری : آیا از خانواده طرد نشدید؟

    چرا طرد شدم اما پیامبر را داریم امامان را داریم آنها می گویند نبایستی این کار را بکنی و کسی که این کار را کرد طرد می شود.

مجری: آیا بهائی ها پیامبر اسلام (ص) را قبول ندارند؟

     شیعه را قبول دارند ولی نه به آن صورتی که ما فکرش را می کنیم آنها عقائد خاص خودشان را دارند یک فرقه بازسازی شده که می گوید حضزت مهدی بنیانگذار این فرقه است! بنظر من اگر حضرت مهدی بنیانگذار فرقه بهائیت است چرا قبر فاطمه (س) پیدا نشده است؟ چرا هنوز عدالت در دنیا پیاده نشده است وجنگهای بزرگ جهانی اتفاق افتاده  و دنیا روی آن عدل و داد پیش نرفته است پس اینها باعث می شود که آدم باید قبول کنه که او حق نیست و حق این است که امام زمان در اسلام است.

مجری گفتند تشکیلات قصه اش چیست؟

      بهائیت از تشکیلات تشکیل شده و همه جا می خواهند بصورت جاسوسی اقدام بکنند چون پایه گزارش انگلیس است بحث دین نیست بحث فرقه است و صهیونیسم پشت صحنه آن قرار دارد این تشکیلات و مقر بهائی ها در اسرائیل(رژیم صهیونیستی) قرار دارد که بیت العدل نام دارد و کل بهائیان دنیا را از اسرائیل پوشش می دهند.موضوع : فیلم ,  مستبصرین ,