تبلیغات
بهائیت شناسی - تناقضات رهبران بهائی - 40 z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1395/08/1 ساعت 08:18 توسط بابائی

                                حسینعلی مظهر حسین علی


    فرقه ضاله بهائیت که عبدالبهاء را به عنوان امام خویش می شمارند، در کلمات جنابشان پر است از تناقضاتی که خود ایشان نیز شاید ازآن خبرندارند. و این تناقض همانطورکه میرزا حسینعلی نوری نیز در شماره 23 تناقضات رهبران بهائی آمده است، نشان می دهد که رهبران بهائی مظاهر شیطان هستند نه مظاهر مقدسه الهیه.


    عباس عبدالبهاء در کتاب مکاتیب جلد 2 صفحه 266 سطر 6 می نویسد:« در یوم ظهور حضرت اعلی (علی محمد باب) منطوق بیان ضرت اعناق و حرق کتب و اوراق و هدم بقاع و قتل عام الا من آمن و صدق بود. اما در این دور بدیع و قرن جلیل اساس دین الله و موضوع شریعت الله رافت کبری و رحمت عظمی و الفت با جمیع ملل و صداقت و امانت و مهربانی صمیمی قلبی با جمیع طوائف و نحل و اعلان وحدت عالم انسانیت حتی بیگانه آشنا بود و اغیار یار شمرده گردد. با جمیع افراد بشر از هر ملل و نحل باید ینهایت دوستی و راستی و امانت و دیانت و الفت و اتحاد معامله گردد».


    عبدالبهاء اعتراف می کند که علی محمد شیرازی به عنوان مبشر بهاء در کتاب بیان خود تصریح دارد آن دسته از مردمی که ادعای علی محمد شیرازی را نپذیرفته و زیر بارش نرفته اند گردنشان را قطع کنید؛ کتابهایشان را بسوزانید؛ بقاع متبرکه آنها را ویران کنید، همه مردم را بکشید جز کسانی که به علی محمد باب ایمان آورده اند. اما در آئینی که پدرش حسینعلی نوری آورده اساس آن بر رافت و مهربانی و صداقت و وحدت نه تنها با پیروان بهائی بلکه با جمیع افراد بشر است.


    درحالی که وقتی حسینعلی نوری در بغداد بود و هنوز جای پای خویش را محکم نکرده دستور کشتن مخالفین و پاره کردن شکم آنان و قطع اعضای آنها را داده است. همچنانکه عزیه خانم نوری خواهر حسینعلی نوری و عمه عبدالبهاء که کتاب تنبیه النائمین را در جواب نامه عبدالبهاء (مبنی بر اینکه جرا به برادرش حسینعلی نوری ایمان نیاورده و او را به پیامبری قبول ندارد) نوشته است؛ نسبت به کارهائی که برادرش حسینعلی نوری در بغداد با مخالفین خود انجام داده پرده برداشته است.


    عزیه خانم نوری در کتاب تنبیه النائمین صفحه 15 سطر 18 می نویسد:« از هر نفسی که غیر از رضای خاطر ایشان نفسی برآمد، قطع کردند. از هر سری که جز تولای ایشان صدائی برآمد کوبیدند، و از هرحلقی که غیر از خضوع بایشان حرفی بیرون آمد بریدند، و در هر دلی که در او سوای محبت ایشان بود شکافتند ... مردم از خوف آن جلادان خونخوار بعزم زیارت اعتاب شریفه بجانب کربلا و نجف و برخی باطراف دیگر هزیمت نمودند. سید اسماعیل اصفهانی را سربریدند و حاجی میرزا احمد کاشی را شکم دریدند، آقا ابوالقاسم کاشی را کشته در دجله انداختند. سید احمد را به پیشدو کارش را ساختند. میرزا رضا خالوی حاجی سید ممحمد را مغز سرش را بسنگ پراکندند و میرزا علی را پهلویش را دریده بشاه راه عدمش راندند و غیر از این اشخاص جمعی دیگر را در شب تار کشته اجساد آنها را بدجله انداختند و بعضی را روز روشن در میان بازار حراج با خنجر و قمه پاره پاره کردند چنانکه بعضی از مومنین و معتقدین را این حرکات فاسخ اعتقاد و ناسخ اعتماد گردید. بواسطه این افعال زشت و خلافکاریها از دین بیان عدول کرده و این بیت را انشاد نموده در محافل می خواندند و می خندیدند،

اگر حسینعلی مظهر حسین علی است

                                                               هزار رحمت حق بر روان پاک یزید

و می گفتند: که ما هرچه شنیده بودیم حسین مظلوم بوده است نه ظالم.»


برای دیدن کتاب مکاتیب عبدالبهاء و تنبیه النائمین روی ادامه مطلب کلیک کنید.


مشخصات کتاب مکاتیب عبدالبهاء جلد 2

http://upir.ir/951/Baha9/2_2ab1d.jpg

http://upir.ir/951/Baha9/1-3-_4b661.jpg

صفحه 266 سطر 6

http://upir.ir/951/Baha9/%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%A8-%D8%AC-2-%D8%B5-266_02dd1.jpg

مشخصات کتاب تنبیه النائمین

http://upir.ir/951/Baha9/1-2-_b1212.jpg

http://upir.ir/951/Baha9/3-2-_62643.jpg

صفحه 15 سطر 18

http://upir.ir/951/Baha9/15_417d8.jpg

صفحه 16 سطر 1

http://upir.ir/951/Baha9/16_7448f.jpg


موضوع : تناقضات رهبران بهائی ,