z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/01/25 ساعت 07:59 توسط بابائی
ایرج غلامی از بهائیت می گوید.

[http://www.aparat.com/v/zBqhw]

     ایرج غلامی: در این فرقه بهائیت ازدواج تشکیلاتی هست بصورت خیلی جدی که حتی من خودم بعد از سربازی قصد ازدواج نداشتم منتهایک نفر مأمور شده بود از محفل منطقه بود پیشنهاد داد که باید با فلانی ازدواج کنی و خیلی تشویق کرد ما را به یک حالتی که اجباراً ما ازدواج کردیم حتی برادر خود من بهمین صورت معرفی شد از طریق یک خانمی که بهر حال از طرف محفل کرمان معرفی شده بود این خانم معرفی کردن و بصورت اجبار تقریباً می شه گفت که ازدواج کرد داداشم. بهرحال این موضوعی که اینها زودتر ازدواج کنند وآمار بره بالا وقتی که ما متوجه می شدیم قضیه چی هست زودتر بچه دار بشوند و آمار بهائیت در ایران بالا باشه منظورشان از این ازدواجهای زوری واجباری که تشکیلاتی باشه منظورشان همینه که الان هم هنوز هم ادامه داره و این کار انجام می شه.

     حدود سی سال که من بهائی بودم بهرحال من بیقین رسیدم که دین اسلام برحقه و من باید مسلمان بشم و با توجه به جزواتی که خوانده بودم ازاستاد مطهری تصمیمم قطعی شد که من بدین اسلام مشرف شدم. با توجه به اینکه خانم من خیلی اصرار داشت خیلی واقعاً با دل وجان می گفت که من دوست ندارم زندگیم متلاشی بشه و خودم هم مطرح کردم با مسلمانها چون برخورد داشتم قبلاً گفت من خودم دوست دارم که مسلمان بشم باز برادرهایش مانع شدن و آن محفل ملی آنها را مأمور کرده بود و اینها خیلی صفت و سخت گفته بودن اگر این کار را بکنی حتی تهدید به مرگش مرده بودند و ترسید که تصمیم آنچنانی بگیرد و بارها این را به من گفت که واقعاً دوست داشت مسلمان بشه ولی ترس نگذاشت.

     اینها باز دست بردار نبودن و به ما پیشنهاد پول کردن گفتن ما ده میلیون تومان بحساب شما می ریزیم شبانه شما از ایران خارج بشید ما آشنا داریم بیائید ترکیه و چند سال آنجا باشید بعد برید آنور پناهنده بشید. گفتم من تصمیمم را گرفتم و از نظر وجدان و قلباً اسلام را دوست دارم و می تواند خانم من هم تصمیم خودش را بگیره و من خودم عجله ندارم ایشان می تونه مطالعه ای بکنه شکی هست صحبتی بکنه هستن که توجیه بکنن ایشان را ولی متأسفانه ترس از خادمین و اقوام و خویشان این کار را خانم ما انجام نداد و جدا شدیم. سرانجام ایرج غلامی بعد از طرد کامل ازخانواده و با داشتن یک فرزند با زنی مسلمان ازدواج می کند.

      نتیجه اینکه فرقه ضاله به احساسات زن و مرد کاری ندارد اگر خانواده ای از هم بپاشد برای او مسئله ای نیست اگر در این بین آنها فرزندی هم داشته باشند مهم نیست آنچه که برای تشکیلات مهم است تحقیق و پژوهش نکردن در باره دین مبین اسلام است که شخص را به راه راست و صراط مستقیم کی کشاند. آری تحری حقیقیت یک شعاری است که عبد البهاء و پیروانش با آن گوش فلک را کر کردند.موضوع : فیلم ,  مستبصرین ,