تبلیغات
بهائیت شناسی - گفتگو - 3 z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/02/20 ساعت 07:37 توسط بابائی

                                            حقیقت بهائیت


     خانم رستگار شما می توانی افرادی را در این فرقه پیدا کنی که واقعاً در عمل پایبند به آداب و احکام این آئین باشند؟ البته به استثناء خانواده خودتان كه خون سادات در رگهایتان جاریست و از اغفال شدگان هستید. خیلی سریع گفتم: خوب در بین مسلمانان نیز مسلمان واقعی نادر است. و تازه مسلمانها نیز اكثراً کارهای خلاف انجام می دهند.

 

    آقای منصوری گفت: اولاً مسلمانان تعدادشان خیلی زیاد است و یک اقلیت محدود بحساب نمی آیند، ثانیاً بهائیان با اینکه تعدادشان بسیار اندک است، در بین آنان بیشتر تخلفات حلال شمرده شده و اکثریت آنان نیز اهل کارهای خلاف می باشند. اما در بین مسلمانان افراد مؤمن، متدین، دیندار، علما و بزرگانی هستند که آنها پاک و مبری از آلودگی و گناه اند. هرچند تعدادی از مردم مسلمان خصوصاً جوانانشان که اهل مطالعه نیستند یا معلومات دینی آنان کم است، توسط شیاطین جنی و انسی از جمله همین فرقه منحرف که در جامعه ایرانی وجود دارد، پیرو هواهای نفسانی شده، بیشتر دچار انحراف می گردند.

 

    قطعاً شما تصدیق می کنی در بین بهائیان، هر چه افراد بهائی مطالعه مذهبیشان بیشتر شود، انحراف اخلاقیشان نیز بیشتر می شود. و در بین بهائیان، سران بهائی و تشكیلات بیش از افراد دیگر مرتكب گناه و آلودگی می شوند. به خاطر اینكه مكتبشان الهی نیست. انسان ساز نیست. چون یك عده افراد مفت خور دنیاپرست و جاه طلب آن بالا نشسته و برای من و شما تصمیم گیری می کنند.
پولی كه آنها به جیب می زنند، هیچ كمپانی و هیچ سازمانی قادر به چنین در آمدی نیست. چون برایشان سود آور است كه چنین تشكیلاتی را براه انداخته، و در صدد بهائی کردن جوانان این مرز و بوم هستند، تا آمار بهائیان بالا رود.

 

    تشکیلات بهائیان را اجبار می كنند، با قلب و روح و فطرت ذاتی آنان بازی می كنند، تا چشم و گوش بسته تابع سازمان باشند. در حالی که انسان ذاتاً به دنبال معنویت و خدا جوئی است. اما آنها برای این بندگان ساده لوح خدا ساخته اند، بت ساخته اند و آنها را به استعمار و استثمار كشیده اند. اما شما سعی كن كمی با هوش باشی. اگر كمی دقت كنی می بینی مانند آئین و مكتب شما، هزاران مكاتب دیگر در كشورهائی مانند چین، ژاپن، تبت، هندوستان و همچنین در کشورهای آفریقائی وجود دارد که پیروانشان عاشقانه از آن پیروی می کنند. اما بدبختانه شما بهائیان اسیر تاری هستید كه تشكیلات به دورتان تنیده که نمی توانید از آن خارج شوید. بخاطر اینكه شما حتی اجازه مطالعه کتابی غیر از كتاب های دیكته شده از جانب تشكیلات را هم ندارید. اگر كمی مطالعه داشتید، از خودتان می پرسیدید كه این دینی كه ادعا می كنند از طرف خدا آمده چه برتری نسبت به دین اسلام دارد؟ كدامیك از احكام و تعالیمش بهتر از احكام اسلام است؟ اصلاً اسلام چه چیزی كم داشت كه باید دین دیگری می آمد؟


    من خودم یكی از مبلغین به نام همین شهر بودم. هیچكدام از افرادی که جزء اعضای محفل محلی بوده و هستند، به اندازه من سواد و معلومات امری نداشتند. فعالیتی كه من در زمان بهائیگری داشتم، هیچكدام از آنان نداشته و ندارند. اما با مطالعه کتب اسلامی و آثار مطرودین این فرقه و حقائقی که آنان از پشت پرده تشکیلات بیان کرده اند، فهمیدم سخت در اشتباهم. تشکیلات كسی را به نام بهاء پیامبر خدا و خدای ما قرار داد که ما چشم و گوش بسته باید از وی اطاعت کنیم. شما می دانید که الان تمام احكام بهائیان از اسرائیل می آید. پیامبری كه در طول یك قرن تمام احكام و تعالیمش توسط پسر و نوه و نتیجه اش كاملاً تغییر كرده و در مرتبه آخر هم مركزی به نام بیت العدل دستور دهنده و صادر كننده احكامی شود که حسینعلی بهاء نگفته باشد، چنین شخصی پیامبر نیست.


ادامه دارد...موضوع : گفتگو با بهائیان ,