تبلیغات
بهائیت شناسی - گفتگو - 4 z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/02/25 ساعت 07:17 توسط بابائی

                                 واقعیتی تلخ از درون بهائیت


    مثلاً از باب نمونه بگویم: یکی از احکام حسینعلی بهاء تعدد زوجات است، خودش چهار تا زن داشته و گرفتن چهار زن را نیز جائز دانسته است. اما عبدالبهاء كه خود همانند پدر چهار زن داشته اما به بهائیان فقط گرفتن یك زن اجازه داده و حكم پدرش را لغو كرده است. آنچه برای خودش حلال بوده برای پیروانش حرام كرد. بعد از عبدالبهاء نوه دختری اش شوقی نیز هر حكمی را كه دوست داشت و  دلش خواست، تغییر داده و بسیاری از احکام را نیز لغو كرده است و حالا هم اعضای بیت العدل كه نه نفر هستند، برای بهائیان حكم صادر می كنند.


    فرق یک بهائی با مسلمان این است كه یک فرد مسلمان به جز خدا و پیامبر و امامان كسی را مصون از خطا نمی داند، اما بهائیان اعضای نه نفره تشکیلات را مصون از خطا می دانند و حكم آنها را حكم خدا تلقی می کنند در حالی كه آنها خودشان فاسدند، اما هر روز تعالیم جدیدی صادر می كنند. آیا تا بحال هیچ فكر كرده ای دلیل این همه تلاش تشكیلات برای سرگرم كردن جوانان بهائی چیست؟ این همه هراس آنان از ارتباط جوانان بهائی با مسلمانان برای چیست؟ برای اینكه نمی خواهند كسی به حقیقت پی ببرد.


    پیام جدیدی كه از طرف بیت العدل رسیده حتماً شنیده ای، در این پیام یادگیری موسیقی و پرداختن به آن مورد تأكید قرار گرفته است. احكام خدائی را ببین که به جای اینكه تعالیم انسان سازی را صادر کند تا جامعه چند میلیاردی را اصلاح کند، آنها را به رقص و آواز فرا می خواند! چون این موسیقی وسیله ای است كه به تنهائی می تواند شما را از حقایق دور نگه دارد. بهترین سرگرمی ممكن كه می تواند جوانان را به خود جذب كند و آنان را سرگرم خویش سازد تا به جای خدمت به عالم بشریت چشم و گوش بسته همانند گوسفندانی بی فکر مطیع محض تشکیلات شوند تا به حقایق درون تشكیلات پی نبرند پرداختن به موسیقی و یادگیری آن است.


    صحبت های دائی پویا که مانند رگباری اعتقادات و باورهای مرا نشانه می گرفت، واقعیتی بود که من جوابی برای آن نداشتم، اما من که یک بهائی سرسختی بودم و نمی خواستم در برابر او کم آورده باشم، گفتم: خوب موسیقی روح انسانها را نشاط می آره، اما آقای منصوری سوالی پرسید که دیگر نه من و نه هیچ فرد بهائی جوابی برای آن نداشتیم. وی ادامه داد، شما كدام دین را پیدا می کنی که مراسم و خدمات مذهبی اش اجباری باشد؟ این همه اجبار برای ارائه خدمت و عهده دار شدن مسئولیت های گوناگون هر فرد بهائی برای چیست؟ تا بحال هیچ در این زمینه فکر کرده ای؟


    برای این است كه نمی خواهند كسی فرصتی برای فكر كردن داشته باشند. خانم رها توصیه می كنم به تاریخ بیشتر مراجعه كنی، نه تاریخ دروغینی كه اینها به خوردتان می دهند. تاریخ حقیقی پیدایش این آئین و مكتب را بخوان تا ببینی اینها ریشه در كجا دارند و اصلاً چگونه بوجود آمده اند. هرگز كوركورانه یك مكتبی را قبول نکن و نپذیر. فرق تو با یك بت پرست چیست؟ امروزه دیگر بت پرستی از بین رفته، اما مذهب شما از بت پرستی بدتر است. سعی کن كتاب های صبحی به نام خاطرات صبحی و كتاب كشف الحیل آقای آواره را بخوانی، تا بیشتر متوجه حرف های من شوی. همه مبادی و احكام بهائیت با هم در تناقض است.


ادامه دارد... موضوع : گفتگو با بهائیان ,