تبلیغات
بهائیت شناسی - گفتگو - 5 z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/02/28 ساعت 07:36 توسط بابائی

                                       تلنگر


      ابوالفضل گلپایگانی یك سری دلایل برای حقانیت بهاء آورده كه پر از دروغ است. او حتی آیات قرآن را تغییر داده تا بنفع خودش بهره برداری كند اگر متوجه شوی كه او آیات خدا را تحریف كرده و تغییر داده تا به مقصودش برسد باور می كنی كه این فرقه یك فرقه دست ساز و از بیخ و بن دروغ است؟ مثلاً دركجای قرآن آمده كه در قیامت خدا رؤیت می شود كه بها گفته من همان خدا هستم كه اكنون قابل رؤیت شده؟ من كمی فكر كردم و گفتم: امكان ندارد چنین كاری كرده باشد. ما می دانیم كه قرآن تحریف نشده و حقیقت قرآن همان است كه امروز در دست مردم است. گفت: اما او بعضی از آیات را تغییر داده تا به نفع خودش بتواند از آن استفاده كند. یك بار با پویا به خانه ما بیا تا به تو ثابت كنم.


    دیگر داشتیم به خانه می رسیدیم او باز هم مرا به تفكر توصیه كرد و گفت: سعی كن انسان آزاد و رهائی باشی مثل اسمت، حیف از تو و خانواده تو كه اسیر این تشكیلات هستید در ضمن به كسی نگو كه با من حرف زدی می دانی كه من طرد روحانی شده ام، دیگر نمی گذارند كه با من ارتباط بگیری. ناگهان مثل برق زده ها خشكم زد، من با كسی كه طرد روحانی شده حرف می زدم. به دستور بهاء و عبد البهاء با كسی كه طرد روحانی شده حق یك كلمه صحبت كردن نداشتیم حتی جواب سلامش را نباید می دادیم چون در این صورت خود ما هم طرد روحانی می شدیم،


     یادم آمد وقتی آقای منصوری برای عرض تسلیت و ادای احترام به منزل یكی از بهائیان می رود تا در تشییع جنازه یكی از افراد بهائی شركت كند هیچ كس پاسخ سلام او را نمی دهد و آنقدر به او بی محلی می كنند تا بر می خیزد و از آنجا خارج می شود این حركت از قومی است كه خود را منادی صلح و دوستی می دانند و ادعای انسانیتشان به آسمان سر می زند،


    قومی كه یكی از احكام دوازده گانه شان این است كه دین باید سبب الفت و محبت باشد، حال چگونه همین دین انسانها را به خاطر عقایدشان به جان هم می اندازد و فرزند را از پدر و مادر و خانواده اش می گیرد و همسران را با سنگدلی تمام از یكدیگر جدا می كند؟ درحالی كه یكی دیگر از احكام دوازده گانه شان كه در درس اخلاق آموزش می دهند این است كه دین باید مطابق علم و عقل باشد اگر كسی عقل و منطقش بر مبنای این مكتب نبود باید با او حرف نزنند و او را از خانه و كاشانه اش بیرون كنند!

ادامه داردموضوع : گفتگو با بهائیان ,