تبلیغات
بهائیت شناسی - گفتگو - 6 z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1392/02/30 ساعت 07:19 توسط بابائی

                         

                                           تردید و دودلی

  

      از ماشین پیاده شدم در حالی كه گیج و مبهوت بودم آقای منصوری با مهربانی از من خداحافظی كرد و رفت، بهت زده به خانه رفتم كمی كه فكر می كردم كاملاً به او حق می دادم. مسائلی كه او عنوان می كرد بارها به ذهن خودم رسیده بود اما به افكارم انسجام نداده بودم و نمی توانستم همه چیز را در كنار هم قرار دهم و ذهنم را متمركز كنم احتیاج به مطالعه بیشتری داشتم، حس می كردم حقایقی در پشت پرده هست كه من از آنها غافلم.


     هیچ دست آویزی جز درگاه خدا نداشتم ( اگرچه هنوز خدایم بهاء بود اما در ضمیر ناخودآگاهم حقیقتاً خدای فطرتم را می خواندم كه هادی است)  مطمئن بودم یاری جستن از او حقایق را بر من روشن می سازد و مرا از این همه شك و تردید رهائی می بخشد باز به او پناه بردم و التماسش كردم كه مرا از این همه دو دلی و تردید رهائی داده و به حقیقت برساند.


     به خانه كه رسیدم به پدر و مادرم گفتم آقای منصوری مرا رسانده، به اندازه ای ناراحت شدند كه گوئی بزرگترین خطا از من سر زده است و از من قول گرفتند كه دیگر هیچوقت با او حرف نزنم و قرار شد این مسئله بین خودمان بماند و به كسی هم نگویم. به پدر و مادرم گفتم:  مگر آقای منصوری چه كار كرده كه طرد روحانی شده؟ گفتند: او دشمن خداست.


     یك روز در بین جمع پشت تریبون حضیره القدس رفت و با صدای بلند حرفهای خیلی خیلی نابجائی زد. از حضرت بهاء الله تا حضرت ولی امر الله را به باد ناسزا گرفت و همه چیز را تكذیب نمود به همین دلیل از طرف بیت العدل حكم طردش اعلام شد. حالا هم او خیلی خطرناك است هرگز به او نزدیك نشو...

ادامه دارد

 موضوع : گفتگو با بهائیان ,