تبلیغات
بهائیت شناسی - مطالب آذر 1396 z
بهائیت شناسی
www.Baha9.ir
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره ما

" بسم الله الرّحمن الرّحیم "
اینجانب تلاش می کنم با استفاده از کتابهای رهبران بهائی، احکام، اعتقادات و تناقضات بهاء و عبد البهاء و شوقی را از کتابهای آنها استخراخ کرده با سند و مدرک در اختیار این فرقه گمراه قرار دهم، تا حقیقت بر آنان روشن گشته به آغوش اسلام عزیز باز گردند.
وَ السّلَامُ عَلَی مَن اِتَّبَعَ الهُدَی.
« بابائی »
جستجو


دانشنامه مهدویت
مهدویت امام زمان (عج)
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
logo-samandehi
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
ارسال شده در 1396/09/29 ساعت 08:26 توسط بابائی

                                  پا جای پای اشرف پهلوی!


      همکار سابق نشریات اصلاح‌ طلب معتقد است برخی رفتارهای هنجار شکن فائزه هاشمی، شبیه کج‌ رفتاری های اشرف پهلوی است.

    داریوش سجادی می‌نویسد: ظاهرا صبیه ارشد هاشمی رفسنجانی مبتلا به موود ( (Mooخود خاص‌ بینی شده‌اند. دختری که دوست دارد و لو به قیمت دهان‌ کجی به نُرم‌ های جامعه خودش را متفاوت و سنت‌ شکن و آوانگارد نشان دهد بدون آنکه از لوازم خاص بودن برخوردار باشد!. کسی که بدش نمی‌آید ادای «امیلی برونته» را در آورد اما به دلیل فقر بضاعت‌ اندیشگی ماجرا به همان ادا در آوردن محدود می‌ماند. اداهائی که به دل نمی‌نشیند و عمق پیدا نمی‌کند و در حد همان ادا باقی می‌ماند. اشرف دو قلوی شاه هم به نوعی مبتلا به این سندروم بود اما با استعدادتر و تحمل‌ پذیرتر از فائزه رفتار می‌کرد.

   

    سجادی می‌افزاید: اداهای فائزه از آن جهت تصنعی و ناخوشایند است که در بطن خود حامل کنتراست و واجد ناروائی است. قدر مسلّم آنکه نمی‌توان به بهانه مجالست با بهائیان از سنگر دفاع از حقوق‌ بشر برای خود پوزیشن نوعدوستی و اخلاق‌گرائی جعل کرد و از سوی دیگر ابوی را همزاد و هم‌سان و هم‌ تراز امیرکبیر به خورد خلق‌الله داد!

   

     قدر مسلّم آنکه امیری که تا زنده بود در کانون خصم و عداوت بهائیان بود و تاکنون در نقطه تنفر ایشان قرار دارد و امیری که فخر خود را در آوردن چشم فتنه بابیه و اعدام گسترده بهائیان می‌دانست! برای صبیه کبیره رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام چنان امیری و انتساب چنان امیری به ابوی منطقا نمی‌تواند پوزیشن نوع دوستی و بهائی‌ نوازی مشارالیها را مسموع و مفهوم و مقبول کند!

فائزه هاشمی سرپل ارتباط حامیان بهائیت با هاشمی


      یک سایت خبری نزدیک به اصلاح‌ طلبان با ادعای اینکه فائزه هاشمی آدم مهمی نیست خواستار نادیده گرفتن رسوائی اخیر وی در دیدار با یکی از سران بازداشتی شبکه صهیونیستی بهائیت شد.

 

     خبر آنلاین می‌نویسد: هیچ آدمی ملاقات چند روز پیش فائزه هاشمی با عضو گروهک صهیونیستی بهائیت و انتشار عکس آن را نمی‌پسندد. قاطبه مردم متدین هم که این فرقه گروهکی کافر را دشمن دین و وطن‌شان می‌دانند از این ملاقات ناراحتند. خانم فائزه هاشمی یک دوره نماینده مجلس بوده. مدتی هم یک روزنامه داشته. روزگاری برای دوچرخه‌ سواری بانوان هم فعالیت داشته. چند صباحی هم به دلیل نشر اکاذیب و توهین و... زندان رفته. دیگر چه؟ جامعه پر است از این افرادی که روزی کاره‌ای بوده‌اند و الان کنج‌ دنجی نشسته‌اند و کسی هم یادشان نمی‌کند. خانم فائزه هاشمی اصلا در سپهر سیاسی و اجتماعی این مملکت چه نقشی داشته و دارد؟ در کجای معادلات سیاسی کشور به حساب می‌آید؟ از چه درجه فرهیختگی برخوردار است؟ و خلاصه اینکه کیلویی چند است؟


    خبر آنلاین می‌افزاید: عکس فائزه و آن جماعت بهائی را چه کسی پخش کرده؟ به این موضوع فکر کرده‌اید؟ آن را خود بهائی‌ها منتشر کرده‌اند. که چه بشود؟ معلوم است. دنبال‌ این‌ هستند که بگویند ما هستیم. برای اثبات اینکه بگویند ما هستیم انتشار یک عکس، حتی با فائزه هاشمی برایشان کافی است. اگر ما رسانه‌ها آن عکس را منتشر نمی‌کردیم و اصلا بهش محل نمی‌گذاشتیم، الان مجبور نبودیم پای این همه سخنران و صاحب‌ نظر و شخصیت خرد و کلان را وسط بکشیم تا رفتار یک چهره دست صدم سیاسی را محکوم کنیم. عجب رودستی خوردیم ما رسانه‌چی‌ها و عجب پاس گلی دادیم به بهائیانی که اتفاقا آنها هم در سپهر سیاسی و اجتماعی ما عددی نیستند.

 

     خبر آنلاین البته تجاهل‌ العارف کرده وگرنه فائزه هاشمی از یک سو عضو مرکزیت حزبی است که شریک اصلی دولت محسوب می‌شود و از سوی دیگر دختر آقای هاشمی‌ رفسنجانی است که واسطه می‌شود تا گروهک انجمن دفاع از مطبوعات به سرکردگی عیسی سحرخیز را به ملاقات هاشمی ببرد و با هم عکس یادگاری بگیرند و منتشر کنند، سحرخیزی هم تصریح کرد: «اغلب اصلاح‌طلبان برخلاف اول انقلاب هیچ علاقه‌ای به آقای خمینی ندارند» و هم با حمایت صریح از بهائیت مدعی شد آنها باید بتوانند حتی نامزد انتخابات بشوند.


     از قبل همین کانال‌ کشی و سرپل‌ها بود که انگلیسی‌ ها ماه‌ها و سالها مهدی و فائزه هاشمی را به بهانه تحصیل و رسیدگی به شعبه آکسفورد دانشگاه آزاد و... تر و خشک کردند و مهره پلیدی مانند عبدالحسین هراتی (توهین‌ کننده به امام خمینی«ره») سر از حلقه مشاوران خاص هاشمی درآورد.
بله فائزه هاشمی شخصا آدم بی‌ ارزش و یک تفاله سیاسی تمام عیار است اما باید توجه داشت که میوه گندیده داخل یک سبد می‌تواند تمام آن سبد را به عفونت بکشاند چنان که در باره برخی اعضای خانواده آقای هاشمی شاهدیم.


فائزه هاشمی رفسنجانی در کنار فریبا کمال آبادی بهائی

   
http://s9.picofile.com/file/8314886268/%D9%81%D8%A7%D8%A6%D8%B2%D9%87_%D8%B1%D9%81%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpgموضوع : مقالات بهائیت , 
ارسال شده در 1396/09/26 ساعت 08:28 توسط بابائی
میرزا مهدی نوری فرزند میرزا حسینعلی نوری (بهاء)

http://s9.picofile.com/file/8314170050/%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%B2%D8%A7_%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C.jpg


موضوع : تصاویررهبران بهائی , 
ارسال شده در 1396/09/25 ساعت 08:14 توسط بابائی
بهائیت شناسی را در تلگرام جذاب تر ببینید.


http://s8.picofile.com/file/8294416700/1.jpghttp://s8.picofile.com/file/8294416700/1.jpghttp://s8.picofile.com/file/8294416700/1.jpg

Baha9_ir@


ارسال شده در 1396/09/23 ساعت 08:36 توسط بابائی
نام کتاب: تحری حقیقت راهش این است

نوشته: جمعی از نویسندگان
 
 

برای دریافت کتاب روی دریافت کلیک کنید.


download


موضوع : کتب ردیه بهائیت , 
ارسال شده در 1396/09/20 ساعت 08:13 توسط بابائی

                                          ابن الله!


     موارد متعددی از اسناد و مدارکی که بهائیان نسبت خدائی به میرزا حسینعلی نوری می دهند، تقدیم کاربران عزیز شد. نمونه دیگری که خدمت عزیزان ارائه می دهیم، از اشراق خاوری می باشد که وی از میرزا بزرگ خراسانی ملقب به بدیع نقل می کند که وی میرزا حسینعلی را الله و خدا دانسته و عبدالبهاء را پسر خدا معرفی می کند.


     عبدالحمید اشراق خاوری از مبلغین فرقه ضاله بهائیت می باشد که در کتاب رحیق مختوم جلد 2 صفحه 171 در پاورقی آن راجع به بدیع می نویسد: جناب میرزا بزرگ ملقب به بدیع جوانی بود به سن 17 سال که حامل لوح مبارک (حسینعلی نوری به ناصرالدین شاه قاجار) گردید. در سنین طفولیت و آغاز رشد و جوانی از آثار ثبوت و انجذابی مشهود نبود... در سال 1286 قمری ورود به عکا نموده سرگردان بود. تا هنگام غروب به جامعی (مسجد جامع) رسید. و جمعی ایرانی دید دانست که حضرت غصن اعظم برای امامت صلوة حاضر شده و عده ای از اصحاب به آن حضرت اقتدا می کنند لذا با سرور تمام رباعی ذیل را بر روی قطعه کاغذی نوشته تقدیم نمود.


     اقتدا می کنم به ابن الله                         ساجدم من برای سرّالله

     نیست حقی بجز بهاءالله                         وحده لا اله الا الله


     از چنین عبارات بخوبی روشن می شود که نامیده شدن میرزا حسینعلی نوری به الله و خدا خیلی عادی بوده و منعی نیز از بکار بردن آن در کار نبوده است.


برای دیدن کتاب رحیق مختوم روی ادامه مطلب کلیک کنید.موضوع : ادعاهای بهاءالله , 
ارسال شده در 1396/09/7 ساعت 08:16 توسط بابائی

                                          تبعید میرزا بهاء!

 

     حسینعلی نوری یا به عبارت دقیقتر حسینعلی روسی که در جریان دخالت در ترور ناصرالدین شاه قاجار دستگیر و زندانی گردید، با دخالت مستقیم پرنس دالگورکی سفیر روس از مرگ رهائی یافت و سپس از ایران تبعید گردید و روانه بغداد شد. هرچند خود حسینعلی بهاء از تبعید بعنوان مسافرت به بغداد یاد می کند.


     میرزا حسینعلی نوری در کتاب اشراقات صفحه 103 سطر 15 و صفحه 104 سطر 1 در مورد تبعید خودش به عراق می نویسد:« این مظلوم! از ارض طا (طهران) به امر حضرت سلطان به عراق عرب توجه نمود و از سفارت ایران و روس هر دو ملتزم رکاب بودند».


     در این کتاب حسینعلی مازندرانی که به قلم خود آن را نگاشته، خود را بنده ذلیلی نشان می دهد که ناصرالدین شاه قاجار به او فرمان داده تا به عراق برود و او هم مثل یک عبد ضعیف به حرف او گوش کرده و از کشور حارج می شود آن هم به همراه افرادی از سفارت ایران و روس که خواهیم دید این افرادی که حسینعلی به آن افتخار می کند یک سرباز ایرانی بود و یک مامور سفارت روس! آیا این طرز رفتن پُز دادن دارد که حسینعلی به آن می نازد؟


برای دیدن کتاب اشراقات روی ادامه مطلب کلیک کنید.

 موضوع : تبعید حسینعلی بهاء از ایران , 
ارسال شده در 1396/09/6 ساعت 08:12 توسط بابائی
کانال بهائیت شناسی با جذابیت ویژه

http://s9.picofile.com/file/8302269818/7.jpghttp://s9.picofile.com/file/8302269818/7.jpg
ارسال شده در 1396/09/4 ساعت 08:28 توسط بابائی

                                شاهدی از انجیل


     با مطالعه آثار میرزا حسینعلی نوری مؤسس و پیامبر خود خوانده بهائیان به این نتیجه قطعی دست پیدا می کنیم که حسینعلی بهاء با اینکه ادعای امی بودن داشته و پیروان ناآگاه وی نیز او را امی تصور کرده اند، اما وی خیلی خوب می توانسته بنویسد و نیز بخواند و چنین چیزی از فرد انی و بی سواد محال است.

 

    میرزا حسینعلی نوری در کتاب ایقان که برای اثبات حقانیت ظهور علی محمد شیرازی بعنوان مهدی موعود نوشته است، در صفحه 77 سطر 16 می نویسد: «و در جمیع کتب و الواح و صحائف مردمی که جام های لطیف معارف نچشیده اند... بر آنها حکم موت و نار و عدم بصر و قلب و سمع شده... و در مقام دیگر در انجیل مسطور است که روزی یکی از اصحاب عیسی والدش وفات نمود و او خدمت حضرت معروض داشت و اجازه خواست که برود و او را دفن و کفن نموده راجع شود. آن جوهر انقطاع فرمود: "دع الموتی لیدفنوه الموتی"  یعنی واگذار مرده ها را تا دفن کنند مرده ها».


     از امثال این عبارت نیز معلوم می شود که جناب میرزا حسینعلی نوری از کتب دینی گذشته (کتاب عهد جدید و عتیق و کتب پارسیان و دیگران) اطلاع داشته و همه آنها را مطالعه کرده است.


برای دیدن کتاب ایقان روی ادامه مطلب کلیک کنید.موضوع : تحصیلات حسینعلی بهاء , 
ارسال شده در 1396/09/1 ساعت 08:24 توسط بابائی
انتقاد شدید آیت الله مکارم شیرازی از فائزه هاشمی

https://www.aparat.com/baha9/


موضوع : فیلم ,